Корзина
31 отзыв
Интернет-магазин Бензо, Електро Tехники "БЕТ"
+380979565250
+380976649883
Корзина

Акумуляторні обприскувачі

Акумуляторні оприскувачі

Усі чекають літа, щоб поласувати смачними фруктами, ягодами та домашніми овочами. Проте часто садівників, фермерів та звичайних господарів чекає неприємна несподіванка у вигляді комах, які з’їдають урожай, хвороб, що знищують рослинність. В такому випадку потрібно використовувати спеціальні хімічні компоненти для боротьби з ними.

Купити добрива чи «хімікати» можна в будь-якому спеціалізованому магазині, для цього навіть не обов’язково виходити з дому. Вони розводяться з водою та потребують розпилення на хворі чи пошкодженні рослини. Для цього потрібне спеціальне обладнання, а саме оприскувач.

Оприскувач акумуляторний: особливості та переваги

Оприскувач – це апарат, який складається із резервуара для води, шлангу, штанги, крана та спеціального розпилювача. Він оснащений ременями для надійного закріплення на спині та рівномірного розподілення ваги.

Мабуть, всі чули про звичайні ручні оприскувачі, сутність функціонування яких полягає у тому, що повітря закачується з допомогою важеля або помпи. Але така система вимагає фізичних зусиль. Це не буде значною проблемою, якщо ділянка для обробки є невеликою. Якщо ж площа велика, то потрібно думати про власне здоров’я, та використовувати акумуляторний оприскувач.

Принцип роботи залишається таким самим, проте практично без фізичного навантаження для оператора. Завдяки акумулятору, повітря автоматично наповнює бак, тому виконувати роботу стає легше в декілька разів. До того ж великим плюсом такого виду обладнання буде незмінний та постійний тиск. З його допомогою легко рівномірно розподілити рідину на дерево чи город.

Якщо ви хочете купити оприскувач акумуляторний в Україні, слідкуйте за наступними рекомендаціями:

·       Зверніть увагу на місткість баку. Вони бувають маленькі (до 5 літрів), середні (від 5 до 12 літрів) та великі (до 25 літрів). Зважте на те, що носити бак з рідиною доведеться на своїх плечах. Тому якщо ділянка є великою, краще обирати середню місткість, щоб не нашкодити здоров’ю.

·       Оцініть тривалість заряду батареї. Намагайтесь обирати апарат, який зможе працювати без підзарядки 4-5 годин. Наприклад, оприскувач акумуляторний форта здатний охопити 12 м радіус обприскування, вміщує 16 л рідини, та розрахований на 4 години автономної роботи.

·       Обов’язково дізнайтесь щодо гарантії від виробника. Якщо вона становить менше одного року, будьте пильними, можливо це неякісна продукція.

Особливості експлуатації

Оприскувачі – надійні помічники для захисту врожаю. І для того, щоб вони служили якомога довше, апарати потребують догляду. Після використання мийте і просушуйте резервуар. Також, користуючись садовим обладнанням, не забувайте й про власну безпеку. Одягайте захисні засоби у вигляді окулярів, респіратора, не оголюйте під час обприскування жодних частин тіла, а після користування ретельно мийте руки та лице.

1 2