Корзина
31 отзыв
Интернет-магазин Бензо, Електро Tехники "БЕТ"
+380979565250
+380976649883
Корзина

Будівельні фени

Будівельний фен  незамінний електроінструмент, і  для професійного будівельника, і для доброго господаря. Його принцип роботи такий ж, як і в побутового для сушки волосся, однак температурний режим значно вищий. Будівельний фен нагріває повітря в діапазоні від 100 до 650 °С. З його допомогою можна з легкістю зняти старі лак чи фарбу, змонтувати натяжні стелі, зварювати синтетичні матеріали, сушити пофарбовані поверхні, розплавити клей, гнути труби, розморожувати водопровід тощо. Обирати потужність, продуктивність, температурний режим та спеціальні насадки для даного електроінструменту потрібно в залежності від виду запланованих Вами робіт.

В інтернет-магазині «BET.IN.UA» Ви зможете обрати для себе потужний та якісний будівельний фен з усіма необхідними сертифікатами та офіційною гарантію від виробника.

Розрахуватись Ви зможете вигідним для себе способом: готівкою, безготівково або скориставшись послугою післяплати. Доставка по всій Україні здійснюється найбільш зручною для Вас кур'єрською службою.