Корзина
31 отзыв
Интернет-магазин Бензо, Електро Tехники "БЕТ"
+380979565250
+380976649883
Корзина

Перфоратори

Перфоратор – надпотужний ручний електроінструмент, за допомогою якого можна свердлити отвори у твердих матеріалах: цеглі, бетоні та навіть залізобетоні. А ще демонтувати  стіни, руйнувати асфальтне покриття, дробити мерзлий ґрунт. Здійснюється це завдяки ударно-обертальним та поздовжньо-осьовим рухам інструменту.  Незамінний на будівельних майданчиках помічник перфоратор найчастіше має три режими роботи: свердління, свердління з ударом, удар. Однак існують і одно-, і дворежимні моделі. За типом розрізняють потужні з великою силою удару перфоратори SDS-Max  та більш мобільні і легкі SDS-Plus.

На сайті «BET.IN.UA» Ви зможете обрати для себе потужні і сучасні перфоратори, більшість з яких має додаткові переваги, такі як плавний старт, функція реверсу, вимірювач глибини, антивібраційна система тощо. Усі інструменти мають необхідні сертифікати та офіційну гарантію від виробника.

Розрахуватись Ви зможете вигідним для себе способом: готівкою, безготівково або скориставшись послугою післяплати. Доставка по всій Україні здійснюється найбільш зручною для Вас кур'єрською службою.