Корзина
31 отзыв
Интернет-магазин Бензо, Електро Tехники "БЕТ"
+380979565250
+380976649883
Корзина

Ударні дрилі

Дриль – незамінній електричний інструмент для свердління отворів під час проведення будівельних чи монтажних робіт. Також його успішно використовують для розмішування будівельних сумішей та розчинів, з його допомогою викручують та закручують шурупи і саморізи, виконують полірування поверхонь. Можливе виконання і інших опцій при наявності спеціальних насадок. Розрізняють різні види дрилів: звичайні, ударні, шурупокрутного та міксерного типів.

За наявності безперервної подачі електромережі цей помічник здатний працювати годинами. В залежності від потреб та функцій покладених на електродриль, перед купівлею варто звернути увагу на потужність, тип патрону, вагу, кількість обертів на хвилину, додаткове регулювання.

В інтернет-магазині «BET.IN.UA» Ви зможете обрати для себе потужний та якісний дриль з усіма необхідними сертифікатами та офіційною гарантію від виробника.

Розрахуватись Ви зможете вигідним для себе способом: готівкою, безготівково або скориставшись послугою післяплати. Доставка по всій Україні здійснюється найбільш зручною для Вас кур'єрською службою.