Корзина
31 отзыв
Интернет-магазин Бензо, Електро Tехники "БЕТ"
+380979565250
+380976649883
Корзина

Болгарки (КШМ)

Болгарку, або кутову шліфувальну машину, можна вважати одним із найбільш затребуваних будівельних інструментів. Він стане в нагоді під час різання металу, дерева, цегли, каміння. Без болгарки важко обійтися, якщо потрібно відшліфувати або зачистити гранітні, мармурові, цементні або металеві поверхні. Ця електрична пилка з круговим диском здатна виконувати майже ювелірну роботу – розрізати тверді матеріали з високою точністю. Кутові шліфувальні машини успішно використовують як в професійних цілях, так і в побуті. Розрізняють бензинові, мережеві, акумуляторні та пневматичні болгарки.

В інтернет-магазині «BET.IN.UA» Ви зможете обрати для себе потужну та якісну кутову шліфувальну машину з усіма необхідними сертифікатами та офіційною гарантію від виробника.

Розрахуватись Ви зможете вигідним для себе способом: готівкою, безготівково або скориставшись послугою післяплати. Доставка по всій Україні здійснюється найбільш зручною для Вас кур'єрською службою.

Важливо! Обираючи болгарку в помічники, не забувайте про важливість дотримання  техніки безпеки та використання спеціалізованих засобів захисту.