Корзина
31 отзыв
Интернет-магазин Бензо, Електро Tехники "БЕТ"
+380979565250
+380976649883
Корзина

Мотокоси

Як вгадати з вибором мотокоси

В наш час, мотокоси – це незамінні помічники кожного господарства. Вони здатні привести до ладу газони, прибудинкові території, справитись з високою травою, заростями, чагарниками. Також підійдуть для косіння сільськогосподарських угідь.

Зовнішньо усі бензокоси є дуже схожими: довга штанга, ріжучі елементи, бензиновий двигун та руків’я велосипедного типу, яка забезпечує комфортне управління інструментом. Для зручності та збереження балансу, виробники додають кріплення, а саме ремінь, який буває двох типів: через плече або у формі рюкзака, з накладкою на стегно.

Що треба знати, щоб купити мотокоси?

Як підібрати актуальну модель? Серед різноманіття товару, яке присутнє на ринку, покупець може легко розгубитись. Зазвичай середньостатистичний клієнт шукає якісні мотокоси, ціна на які була б доступною, й не дуже вдарила по гаманцю. Тож як зробити правильний вибір?

Щоб купити якісний інструмент потрібно звернути увагу на такі деталі:

1.     Призначення. Професійні бензокоси – для великих обсягів робіт на підприємствах, напівпрофесійні – для використання у сільському господарстві чи на більших прибудинкових територіях, та побутові – для косіння невеликих ділянок. Оскільки професійні мотокоси є більш затратними в експлуатації, їх не доцільно купляти для домашнього використання. А от при наявності невеликої ділянки, приміром на дачі, достатньо буде придбати недорогий та менш потужний пристрій.

2.     Потужність. Вона вимірюється у кВт або кінських силах. Для виконання робіт на невеликій ділянці достатньо двигуна мотокоси до 1 кВт. Якщо потрібно косити бур’яни, чагарники чи підрізати кущі, варто обирати пристрій потужністю до 3 кВт. Для більш об’ємних та складних завдань слід придбати бензокосу понад 3 кВт. Двигун може бути двотактним чи чотиритактним. Здебільшого стандартні мотокоси купити можна із двотактним двигуном. На відміну від чотиритактних, вони потребують менших витрат, проте менш потужні. Чотиритактні мають меншу вібрацію та шум, служать довше, проте із ними садова техніка буде важчою.

3.     Ріжучий інструмент. Насадка для косіння може бути у формі ножів, диску чи головки із волосінню. Також доступний варіант комбінованої насадки. Підбирати її слід, зважаючи на рослинність. З тонкою травою легко справиться волосінь. А от для «товстих» бур’янів вже необхідні ножі. У свою чергу, диски, які здебільшого встановлені у професійній техніці, справляться навіть з невеликою деревиною.

4.     Вага мотокоси може бути різною, в середньому вона становить 5-8 кг. Залежить від потужності та особливостей деталей. Чим краща якість – тим важча косарка.

5.     Бренд. Це гарантія якості. Купляти садову техніку потрібно у надійних продавців, а також звертати увагу на кріплення елементів та гарантію від виробника.

Щодо ціни на мотокоси, то вона варіюється від 1300 гривень і вище.