Корзина
31 отзыв
Интернет-магазин Бензо, Електро Tехники "БЕТ"
+380979565250
+380976649883
Корзина

Електропили

Електропили — сучасний універсальний інструмент в лісовому, комунальному та садово-парковому господарстві, за допомогою якого швидко та легко відбувається розпилення деревини. У зв’язку з відсутністю паливного та мастильного баків електропили мають меншу вагу та загальні габарити, а значить спрощують роботу оператора та збільшують продуктивність праці. Беззаперечною перевагою цього інструменту є можливість використання навіть у замкнених приміщеннях, головне безперебійне живлення від мережі. Електропили не наносять шкоди навколишньому середовищу та здоров'ю власника, адже не виділяють вихлопних газів, майже не вібрують та не видають голосного шуму.

В інтернет-магазині «BET.IN.UA» Ви зможете обрати для себе потужну та якісну електропилу з усіма необхідними сертифікатами та офіційною гарантію від виробника.
Розрахуватись Ви зможете вигідним для себе способом: готівкою, безготівково або скориставшись послугою післяплати. Доставка по всій Україні здійснюється найбільш зручною для Вас кур'єрською службою.

Важливо! Обираючи електропилу в помічники, не забувайте про важливість дотримання техніки безпеки та використання спеціалізованих засобів захисту.